Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (666 entries)

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
sr_RS: Догађаји за %s

en: Select all pages
sr_RS: Одабери све стране

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
sr_RS: Ново издање %1$s је доступно. %2$s

en: Other URLs
sr_RS: Други линкови

en: Import Event Settings
sr_RS: Увоз подешавања догађаја

en: The 'categories' parameter contains invalid category slugs or IDs
sr_RS: Параметри категорије садрже погрешни подложак категорије или ид

en: The event does not have a venue assigned
sr_RS: Догађај нема место одржавања.

en: Returns the data of the event with the specified post ID
sr_RS: Врати податке догађаја са специфичним ИДем чланка

en: The event last modification date in UTC time
sr_RS: Последња модификација датума у УТЦ време

en: Events should start after the specified date
sr_RS: Догађај треба да почне после наведеног времена

en: Events should start before the specified date
sr_RS: Догађај треба да почне пре наведеног времена

en: The event name
sr_RS: Назив догађаја

en: The event long description
sr_RS: Проширени опис догађаја

en: The event short description
sr_RS: Краћи опис догађаја

en: Whether or not this event is an all day Event
sr_RS: Да ли је или није овај догађај цео дан

en: The event categories
sr_RS: Категорија догађаја

en: The event tags
sr_RS: Ознака догађаја

en: The event venue
sr_RS: Поље догађаја

en: The event organizers
sr_RS: Организатори догађаја

en: The organizer website
sr_RS: Веб сајт организатора

en: The organizer email address
sr_RS: Е-пошта организатора

en: The venue last modification date in the site timezone
sr_RS: Последња модификација датума за дату временску зону

en: The venue short description
sr_RS: Поље за кратак опис

en: The venue address
sr_RS: Адреса

en: The venue city
sr_RS: Град

en: The venue country
sr_RS: Држава

en: The venue phone number
sr_RS: Број телефона

en: The venue website URL
sr_RS: Веб сајт

en: Learn more.
sr_RS: Сазнај више.

en: The venue province
sr_RS: Провинција

en: 72 hours
sr_RS: 72 сата

en: Three weeks
sr_RS: Три недеље

en: three months
sr_RS: три месеца

en: Other URL
sr_RS: Други УРЛ

en: Import events but preserve local changes to event fields.
sr_RS: Увоз догађаја, али са сачуваним локалним изменама у пољима за догађај.

en: %s must be a whole number.
sr_RS: %s мора бити целобројна вредностј.

en: The image width in pixels in the specified size
sr_RS: Ширина слике у пикселима одређене величине

en: The image natural height in pixels
sr_RS: Висина слике у пикселима

en: The image file extension
sr_RS: Екстензија слике

en: The date month
sr_RS: Датум у месецу

en: Keyword
sr_RS: Кључна реч

en: Venue Zip Code
sr_RS: Поштански број

en: Delete this
sr_RS: Обрисати

en: Calendar Highlight Color
sr_RS: Истакнута боја календара

en: Month View
sr_RS: Месечни преглед

en: Dec
sr_RS: Дец

en: Nov
sr_RS: Нов

en: Oct
sr_RS: Окт

en: Sep
sr_RS: Септ

en: Aug
sr_RS: Август

en: Jul
sr_RS: Јул

en: Jun
sr_RS: Јун

en: Mar
sr_RS: Март

en: August
sr_RS: Август

en: July
sr_RS: Јули

en: June
sr_RS: Јун

en: May
sr_RS: Мај

en: April
sr_RS: Април

en: March
sr_RS: Март

en: February
sr_RS: Фебруар

en: January
sr_RS: Јануар

en: Sat
sr_RS: Суб.

en: Fri
sr_RS: Пет.

en: Thu
sr_RS: Чет.

en: Wed
sr_RS: Ср

en: Tue
sr_RS: Уто.

en: Mon
sr_RS: Пон.

en: Sun
sr_RS: Нед.

en: Saturday
sr_RS: Субота

en: A valid license has been entered by your network administrator.
sr_RS: Валидна лиценца је постављена од стране вашег администратора.

en: Installed
sr_RS: Инсталирано

en: Installed Add-Ons
sr_RS: Инсталиран додатак

en: Tutorial
sr_RS: Упуство

en: Unknown
sr_RS: Непознато

en: Legacy Events Import
sr_RS: Регистрација

en: Category:
sr_RS: Категорија:

en: Status:
sr_RS: Статус:

en: Start Time
sr_RS: Почетно време:

en: Select All
sr_RS: Означи све

en: Column Mapping:
sr_RS: Мапирање колоне:

[ctx: link for connecting facebook]
en: Connect to Facebook
sr_RS: Повежи се са Фејсбука

en: Server Connection
sr_RS: Сервер конекција

en: Check your license key
sr_RS: Проверите вашу лиценцу

en: Your license is invalid
sr_RS: Ваша лиценца је валидна

en: You do not have a license
sr_RS: Ви немате лиценцу

en: Imports
sr_RS: Увези

en: Help page
sr_RS: Страница за помоћ

en: Save
sr_RS: Сачувати

en: Last Import
sr_RS: Последње увежено

en: %1$d existing %2$s was updated. | %1$d existing %2$s were updated.
sr_RS[0]: %1$d постојећи %2$s је ажуриран.
sr_RS[1]: %1$d постојећи %2$s је ажуриран.
sr_RS[2]: %1$d постојећи %2$s је ажуриран.

en: History
sr_RS: Историја

en: Records per page
sr_RS: Записи по страници

en: Scheduled import was successfully updated.
sr_RS: Заказан увоз је успешно ажурирано.

en: Success
sr_RS: Успешно

en: The import is in progress.
sr_RS: Увоз је у току.

[ctx: admin menu]
en: Aggregator Records
sr_RS: Сакупљање записа

en: Updated:
sr_RS: Ажурирано:

en: updated
sr_RS: ажурирано

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Сви <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Сви <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Сви <span class="count">(%s)</span>

en: Filter
sr_RS: Филтер

en: Deleted Attachment: %d
sr_RS: Обрисан прилог: %d

en: Please wait while your preview is fetched.
sr_RS: Сачекајте док се приказ учита.

en: Migrate Facebook Events settings
sr_RS: Мигрирај са Фејсбука подешавање догађаја

en: Unable to save scheduled import. Please try again.
sr_RS: Грешка чувања заказаног увоза. Покушајте поново.

en: There may be an issue with the Event Aggregator server. Please try your import again later.
sr_RS: Можда постоји проблем са складиштење догађаја на серверу. Покушајте свој увоз касније.

en: You do not have permission to delete this record.
sr_RS: Немаш дозволу да обришеш овај запис.

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
sr_RS: Месечно

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
sr_RS: Недељни

en: Previous
sr_RS: Претходни

en: Search:
sr_RS: Претрага:

en: English
sr_RS: Енглески

en: organizer
sr_RS: организатор

en: Event Timezone
sr_RS: Временска зона догађаја

en: Information about recent template changes and potentially impacted template overrides is provided below.
sr_RS: Информације о недавним променама шаблона и потенцијално угрожених преовлађујућим шаблона је приказан испод.

en: based on %s version
sr_RS: на основу %s издања

en: version data missing from override
sr_RS: подаци верзије недостају због прекорачења

en: Templates introduced or updated with this release (%s):
sr_RS: Шаблони уведене или ажурирани са овим издањем (%s):

en: No notable changes detected
sr_RS: Значајније промене нису откривене.

en:  (View Full %1$s Description Here: %2$s)
sr_RS: (Погледајте слику у пуној %1$s опис овде: %2$s)

en: Organizer Featured Image
sr_RS: Истакнута слика организатора

en: Venue Featured Image
sr_RS: Истакнута слика одржавања

en: Event Featured Image
sr_RS: Истакнута слика догађаја

en: Next %s
sr_RS: Следећи %s

en: Previous %s
sr_RS: Претходни %s

en: Questions? %sWatch the video%s.
sr_RS: Питања? %s Прегледајте видео%s.

en: Next Day
sr_RS: Следећи дан

en: Previous Day
sr_RS: Претходни дан

en: %s Name already exists
sr_RS: %s Назив већ постоји

en: There were no results found for %s.
sr_RS: Нема пронађених резултата за %s.

en: No %1$s scheduled for %2$s. Please try another day.
sr_RS: Nema %1$s zakazanih događaja za %2$s. Молим вас покушајте други дан.

en: %1$s draft updated. %2$sPreview %3$s
sr_RS: %1$s нацрт ажуриран. %2$s Преглед %3$s

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
sr_RS: %1$s Заказан за: %2$s. %3$s Преглед %4$s

en: Events Tickets
sr_RS: Карте за догађај

en: Default status to use for imported events
sr_RS: Задато стање за увежене догађаје

en: Clear
sr_RS: Брисање

en: Add another %s
sr_RS: Додај још %s

en: Create New %s
sr_RS: Направи нови %s

en: Unnamed %s
sr_RS: Неименовани %s

en: Check our Knowledgebase
sr_RS: Потражите у нашој бази знања

en: Knowledgebase
sr_RS: База знања

en: Thanks for setting up a valid key. It will expire on %s
sr_RS: Хвала што сте подесили валидан кључ. Истиче %s

en: Active Users:
sr_RS: Активни корисници:

en: Install %s
sr_RS: Инсталирати %s

en: Activate Plugin
sr_RS: Укључи додатак

en: Activate %s
sr_RS: Укључи %s

en:  and
sr_RS:  и

en: Advanced Post Manager
sr_RS: Напредна подешавања чланка

en: View %1$s %2$s | View All %1$s %2$s
sr_RS[0]: Погледај %1$s %2$s
sr_RS[1]: Погледај све %1$s %2$s
sr_RS[2]: Погледај %1$s %2$s

en: organizers
sr_RS: Организатори

en: Cancel
sr_RS: Откажи

en: %1$s or %2$s
sr_RS: %1$s или %2$s

en: %s Navigation
sr_RS: %s навигација

en: Calendar Month Navigation
sr_RS: Месечна навигација у календару

en: %s Tags:
sr_RS: %s ознаке:

en: View As
sr_RS: Vidi kao

en: Event Views Navigation
sr_RS: Навигација за преглед догађаја

en: Find %s
sr_RS: Претрага %s

en: Find out more
sr_RS: Saznajte više

en: Updated: %d
sr_RS: Ажурирано: %d

en: Inserted: %d
sr_RS: Уметнут: %d

en: Select the appropriate import type.
sr_RS: Изаберите одговарајући тип увоза.

en: Import Settings
sr_RS: Импортуј подешавања

en: Instructions
sr_RS: Инструкције

en: You %1$scannot%2$s use the same slug as above. The above should ideally be plural, and this singular.%3$sYour single Event URL is like: %4$s
sr_RS: Ви %1$sне можете%2$s користити исти подложак као горе. Горе наведени подложак би требало користити у множини, а овај у једнини.%3$sВаш линк догађаја је добар: %4$s

en: Your current Events URL is %s
sr_RS: Vaš trenutni URL događaja je %s

en: %1$s for %2$s - %3$s
sr_RS: %1$s за %2$s - %3$s

en: Upcoming %s
sr_RS: Предстојећи %s

en: Click to view a Google Map
sr_RS: Кликните да видите Google мапу

en: Tags:
sr_RS: Ознаке:

en: Category
sr_RS: Категорија

en: Tomorrow
sr_RS: Сутра

en: Yesterday
sr_RS: Јуче

en: Origin:
sr_RS: Порекло:

en: Details
sr_RS: Детаљи

en: Show:
sr_RS: Прикажи:

en: Title:
sr_RS: Titula:

en: Show Google Maps Link:
sr_RS: Прикажи линк Google maps:

en: Show Google Map:
sr_RS: Prikaži Google mapu:

en: Postal Code:
sr_RS: Поштански број:

en: Select a State:
sr_RS: Одаберите државу:

en: State or Province:
sr_RS: Држава или провинција:

en: Country:
sr_RS: Земља:

en: City:
sr_RS: Град:

en: Hide the following settings tabs on every site:
sr_RS: Sakrij sledeći tab sa postavkama na svakom sajtu:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
sr_RS: Ovdje mogu biti izmijenjene sve globalne mrežne postavke za The Events Calendar.

en: Network Settings
sr_RS: Mrežne postavke

en: News and Tutorials
sr_RS: Вести и упуства

en: Premium Add-Ons
sr_RS: Premijum dodaci

en: Requires:
sr_RS: Обавезно:

en: Latest Version:
sr_RS: Последња верзија:

en: More...
sr_RS: више ...

en: Events Calendar PRO
sr_RS: Календар Догађаја ПРО

en: You are up to date!
sr_RS: Користите последњу верзију!

en: You need to upgrade!
sr_RS: Потребна је надоградња!

[ctx: not available]
en: n/a
sr_RS: није доступно

en: Debug Bar Plugin
sr_RS: Додатак за дебагинг

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
sr_RS: Омогућите ову опцију да логујете информације из мода за отклањање грешака. Подразумевано,сачуваће на ваш серверски PHP error log. Ако би сте желели видети лог поруке у вашем претраживачу, препоручујемо инсталирати %s и потражите "Тribe " таб у оутпут-у мода за отклањање грешака.

en: Debug mode
sr_RS: Мод рада за отклањање грешака

en: View Update Page
sr_RS: Преглед ажуриране стране

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
sr_RS: Можете наћи дуплирана места одржавања и организатора када надограђујете Тhe Events Calendar верзије пре 3.0. Кликните на ово дугме да аутоматски спојите идентична места и организаторе.

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
sr_RS: Дупликат места одржавања &amp; организатора

en: Miscellaneous Settings
sr_RS: Разне поставке

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
sr_RS: 0 = odzumirano; 21 = zumirano.

en: Google Maps default zoom level
sr_RS: Google Maps zadana dubina zuma

en: Check to enable maps for events and venues.
sr_RS: Štrikirajte da omogućite mapu za događaje i mjesta održavanja.

en: Enable Google Maps
sr_RS: Omogući Goolge mapu

en: Map Settings
sr_RS: Postavke karte

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
sr_RS: Podesite zadani simbol valute za cijenu događaja. Uzmite u obzir da se ovo odnosi samo na predstojeće događaje, i napravljene izmjene se neće primijeniti retroaktivno.

en: Default currency symbol
sr_RS: Подразумевани симбол валуте

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
sr_RS: Имате догађај који се завршава после поноћи? Одаберите време након завршетка тог догађаја да бисте избегли његово појављивање у календару за наредни дан.

en: End of day cutoff
sr_RS: Одсецање за крај дана

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
sr_RS: Gorenavedeno bi trebalo biti u množini, a ovde u jednini.<br />URL jednog događaja je: %s

en: Single event URL slug
sr_RS: URL naziv pojedinačnog događaja

en: Here is the iCal feed URL for your events:
sr_RS: Ovde su iCal URL unosi za vaše događaje:

en: Your current events URL is: %s
sr_RS: Vaš trenutni URL događaja je: %s

en: The slug used for building the events URL.
sr_RS: Naziv koji se koristi za kreiranje URL-a događaja.

en: Events URL slug
sr_RS: Naziv URL događaja

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
sr_RS: Prikaži događaje sa ostalim unosima sajta. Kada je ova opcija štiklirana, događaji će nastaviti da se pojavljuju na zadanoj stranici za događaje.

en: Include events in main blog loop
sr_RS: Uključi događaje u glavnu petlju bloga

en: Enable comments on event pages.
sr_RS: Omogući komentare na stranicama događaja.

en: Show comments
sr_RS: Prikaži komentare

en: Number of events to show per page
sr_RS: Broj događaja za prikazivanje po stranici

en: General Settings
sr_RS: Генералне поставке

en: Show The Events Calendar link
sr_RS: Prikaži The Events Calendar link

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sr_RS: Da li mislite  "Hej, ovaj plagin je odličan! Treba da se zahvalim Modern Tribe-u za njihov rad." Najveće hvala koje možemo da tražimo je priznanje. Dodajte mali tekstualni link na dnu vašeg kalendara ka The Events Calendar projektu.

en: See an example of the link
sr_RS: Погледај пример линка

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
sr_RS: Da li mislite  "Hej, ovaj plagin je odličan! Treba da se zahvalim Modern Tribe-u za njihov rad." Najveće hvala koje možemo da tražimo je priznanje. Dodajte mali tekstualni link na dnu vašeg kalendara ka The Events Calendar projektu.

en: We hope our plugin is helping you out.
sr_RS: Nadamo se da vam je naš plagin pomogao

en: Check out the available add-ons
sr_RS: Pogledaj dostupne dodatke

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
sr_RS: Potrebna vam je dodatna funkcionalnost uključujući ponavljajuće događaje, prilagođen meta, zajednički događaji, prodaja ulaznica i još dosta toga?

en: Right here
sr_RS: Овде

en: Where's my calendar?
sr_RS: Где је мој календар?

en: Finding your calendar.
sr_RS: Nalaženje vašeg kalendara.

en: Finding & extending your calendar.
sr_RS: Nalaženje i proširivanje vašeg kalendara.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sr_RS: Ako ste upoznati sa HTML-om, možete dodati kod poslije šablona događaja. Neke teme ovo mogu zahtijevati kao pomoć sa stilizacijom ili rasporedom elemenata.

en: Add HTML after event content
sr_RS: Dodaj HTML posle sadržaja događaja

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
sr_RS: Ako ste upoznati sa HTML-om, možete dodati kod prije šablona događaja. Neke teme ovo mogu zahtijevati kao pomoć sa stilizacijom ili rasporedom elemenata.

en: Add HTML before event content
sr_RS: Додај HTML пре садржаја догађаја

en: Advanced Template Settings
sr_RS: Napredne postavke šablona

en: Date time separator
sr_RS: Временски сепаратор

en: Check this to use the classic header.
sr_RS: Štrikirajte ovo da bi ste koristili klasično zaglavlje.

en: Disable the Event Search Bar
sr_RS: Onemogućite Event Search traku

en: Default view
sr_RS: Задати приказ

en: You must select at least one view.
sr_RS: Morate omogućiti bar jedan pogled.

en: Enable event views
sr_RS: Omogući poglede događaja

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
sr_RS: Odaberitte šablon stranice da bi ste kontrolisali izgled vašeg kalendara i sadržaja događaja.

en: Events template
sr_RS: Шаблон догађаја

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
sr_RS: Tema u potpunosti dizajnirana i stilizovana za vašu stranicu sa događajima.

en: Tribe Events Styles
sr_RS: Tribe Events stilovi

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
sr_RS: Detaljniji stajling, pokušava da preuzme stilove iz vaše teme.

en: Full Styles
sr_RS: Puni stilovi

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
sr_RS: Samo uključuje dovoljno css da postigne složene rasporede kao kalendar i sedmični prikaz.

en: Skeleton Styles
sr_RS: Kostur stilovi

en: Default stylesheet used for events templates
sr_RS: Задати стил који се користи за догађаје

en: Basic Template Settings
sr_RS: Osnovna podešavanja šablona

en: Display Settings
sr_RS: Prikaži postavke

en: Default Page Template
sr_RS: Задати шаблон страница

en: Default Events Template
sr_RS: Задати шаблон догађаја

en: View
sr_RS: Pogledaj

en: Edit
sr_RS: Измени

en: or
sr_RS: ili

en: Address:
sr_RS: Adresa:

en: %s Name Already Exists
sr_RS: %s назив већ постоји

en: Email:
sr_RS: E-pošta:

en: Website:
sr_RS: Web sajt

en: Phone:
sr_RS: Telefon:

en: %s Name:
sr_RS: %s Име

en: Cost:
sr_RS: Цена:

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
sr_RS: Валута пре

en: Currency Symbol:
sr_RS: Simbol valute:

en: %s Cost
sr_RS: %s Цена

en: %s Website
sr_RS: %s Веб сајт

en: YYYY-MM-DD
sr_RS: GGGG-MM-DD

en: Time &amp; Date
sr_RS: Време &amp; Датум

en: Sticky in Month View
sr_RS: Лепљив у месечном прегледу

en: Release Notes
sr_RS: Podaci o novom izdanju

en: Getting Started
sr_RS: Početak

en: Rate It
sr_RS: Оцените

en: iCal Export
sr_RS: iCal извоз

en: Download .ics file
sr_RS: Преузми .ics датотеку

en: Wyoming
sr_RS: Vajoming

en: Wisconsin
sr_RS: Viskonsin

en: West Virginia
sr_RS: Западна Вирџинија

en: Washington
sr_RS: Vašington

en: Virginia
sr_RS: Virdžinija

en: Utah
sr_RS: Juta

en: Texas
sr_RS: Teksas

en: Tennessee
sr_RS: Tenesi

en: South Dakota
sr_RS: Južna Dakota

en: South Carolina
sr_RS: Južna Karolina

en: Rhode Island
sr_RS: Rode Island

en: Pennsylvania
sr_RS: Pensilvanija

en: Ohio
sr_RS: Ohajo

en: North Dakota
sr_RS: Severna Dakota

en: North Carolina
sr_RS: Severna Karolina

en: New York
sr_RS: Nju Jork

en: New Mexico
sr_RS: Nju Meksiko

en: New Jersey
sr_RS: Nju Džerzi

en: New Hampshire
sr_RS: Nju Hempšir

en: Missouri
sr_RS: Misuri

en: Mississippi
sr_RS: Misisipi

en: Minnesota
sr_RS: Minesota

en: Michigan
sr_RS: Mičigen

en: Massachusetts
sr_RS: Masačusets

en: Maryland
sr_RS: Mariland

en: Maine
sr_RS: Mejn

en: Louisiana
sr_RS: Luizijana

en: Kentucky
sr_RS: Kentaki

en: Iowa
sr_RS: Ajova

en: Indiana
sr_RS: Indijana

en: Illinois
sr_RS: Ilinois

en: Idaho
sr_RS: Ajdaho

en: Hawaii
sr_RS: Havaiji

en: District of Columbia
sr_RS: Okrug Kolumbije

en: Delaware
sr_RS: Delaver

en: Connecticut
sr_RS: Konetikat

en: Colorado
sr_RS: Kolorado

en: California
sr_RS: Kalifornija

en: Arkansas
sr_RS: Arkanzas

en: Alaska
sr_RS: Aljaska

en: Zimbabwe
sr_RS: Зимбабве

en: Zambia
sr_RS: Замбија

en: Yemen
sr_RS: Jemen

en: Western Sahara
sr_RS: Западна Сахара

en: Virgin Islands (U.S.)
sr_RS: Djevičanska ostrva (SAD)

en: Virgin Islands (British)
sr_RS: Devičanska Ostrva (Britanija)

en: Viet Nam
sr_RS: Vijetnam

en: Venezuela
sr_RS: Venecuela

en: Uruguay
sr_RS: Urugvaj

en: United States Minor Outlying Islands
sr_RS: Manja Pacifička Ostrva Sjedinjenih Američkih Država

en: United Kingdom
sr_RS: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United Arab Emirates
sr_RS: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: Ukraine
sr_RS: Ukrajina

en: Turkey
sr_RS: Turska

en: Tunisia
sr_RS: Tunis

en: Thailand
sr_RS: Tajland

en: Tajikistan
sr_RS: Tadžikistan

en: Taiwan
sr_RS: Tajvan

en: Syrian Arab Republic
sr_RS: Sirija

en: Switzerland
sr_RS: Švajcarska

en: Sweden
sr_RS: Švedska

en: Swaziland
sr_RS: Svaziland

en: Suriname
sr_RS: Surinam

en: Sri Lanka
sr_RS: Šri Lanka

en: Spain
sr_RS: Španija

en: South Georgia, South Sandwich Islands
sr_RS: Južna Džordžija

en: South Africa
sr_RS: Južna Afrika

en: Somalia
sr_RS: Somalija

en: Solomon Islands
sr_RS: Solomonska Ostrva

en: Slovenia
sr_RS: Slovenija

en: Slovakia (Slovak Republic)
sr_RS: Slovačka

en: Singapore
sr_RS: Singapur

en: Sierra Leone
sr_RS: Sijera Leone

en: Seychelles
sr_RS: Sejšeli

en: Serbia
sr_RS: Srbija

en: Saudi Arabia
sr_RS: Saudiska Arabija

en: Saint Lucia
sr_RS: Sveta Lucija

en: Rwanda
sr_RS: Ruanda

en: Russian Federation
sr_RS: Rusija

en: Romania
sr_RS: Rumunija

en: Qatar
sr_RS: Katar

en: Puerto Rico
sr_RS: Portoriko

en: Poland
sr_RS: Poljska

en: Pitcairn
sr_RS: Ostrva Pitkern

en: Philippines
sr_RS: Filipini

en: Paraguay
sr_RS: Paragvaj

en: Papua New Guinea
sr_RS: Papua Nova Gvineja

en: Norway
sr_RS: Norveška

en: Northern Mariana Islands
sr_RS: Sjeverna Marijanska Ostrva

en: Norfolk Island
sr_RS: Norfolk Ostrva

en: Niue
sr_RS: Nijue

en: Nigeria
sr_RS: Nigerija

en: Nicaragua
sr_RS: Nikaragva

en: New Zealand
sr_RS: Novi Zeland

en: New Caledonia
sr_RS: Nova Kaledonija

en: Netherlands
sr_RS: Holandija

en: Namibia
sr_RS: Namibija

en: Myanmar
sr_RS: Mjanmar

en: Mozambique
sr_RS: Mozambik

en: Morocco
sr_RS: Maroko

en: Montserrat
sr_RS: Montserat

en: Montenegro
sr_RS: Crna Gora

en: Mongolia
sr_RS: Mongolija

en: Monaco
sr_RS: Monako

en: Mexico
sr_RS: Meksiko

en: Mayotte
sr_RS: Majote

en: Mauritius
sr_RS: Mauricijus

en: Mauritania
sr_RS: Mauritanija

en: Martinique
sr_RS: Martinik

en: Marshall Islands
sr_RS: Maršalska Ostrva

en: Maldives
sr_RS: Malavi

en: Malaysia
sr_RS: Malezija

en: Malawi
sr_RS: Malavi

en: Madagascar
sr_RS: Madagaskar

en: Macedonia
sr_RS: Makedonija

en: Macau
sr_RS: Makao

en: Luxembourg
sr_RS: Luksemburg

en: Lithuania
sr_RS: Litvanija

en: Liechtenstein
sr_RS: Lihtenštajn

en: Libya
sr_RS: Libija

en: Liberia
sr_RS: Liberija

en: Lesotho
sr_RS: Lesoto

en: Lebanon
sr_RS: Liban

en: Latvia
sr_RS: Latvija

en: Lao People's Democratic Republic
sr_RS: Laoska Narodna Demokratska Republika

en: Kyrgyzstan
sr_RS: Kirgistan

en: Kuwait
sr_RS: Kuvajt

en: Kenya
sr_RS: Kenija

en: Kazakhstan
sr_RS: Kazahstan

en: Jamaica
sr_RS: Jamajka

en: Italy
sr_RS: Italija

en: Israel
sr_RS: Izrael

en: Ireland
sr_RS: Irska

en: Iraq
sr_RS: Irak

en: Indonesia
sr_RS: Indonesija

en: India
sr_RS: Indija

en: Iceland
sr_RS: Island

en: Hungary
sr_RS: Mađarska

en: Holy See (Vatican City State)
sr_RS: Vatikan

en: Guyana
sr_RS: Gvajana

en: Guinea-Bissau
sr_RS: Gvineja-Bissau

en: Guinea
sr_RS: Gvineja

en: Guatemala
sr_RS: Gvatemala

en: Guadeloupe
sr_RS: Gvadelupe

en: Greenland
sr_RS: Grenland

en: Greece
sr_RS: Grčka

en: Ghana
sr_RS: Gana

en: Germany
sr_RS: Njemačka

en: Georgia
sr_RS: Gruzija

en: Gambia
sr_RS: Gambija

en: French Southern Territories
sr_RS: Francuske Južne Teritorije

en: French Polynesia
sr_RS: Francuska Polinezija

en: French Guiana
sr_RS: Francuska Gvajana

en: France
sr_RS: Francuska

en: Finland
sr_RS: Finska

en: Fiji
sr_RS: Fidži

en: Faroe Islands
sr_RS: Farska ostrva

en: Falkland Islands (Malvinas)
sr_RS: Foklandska Ostrva

en: Ethiopia
sr_RS: Etiopija

en: Estonia
sr_RS: Estonija

en: Eritrea
sr_RS: Eritreja

en: Equatorial Guinea
sr_RS: Ekvatorska Gvineja

en: Egypt
sr_RS: Egipat

en: Ecuador
sr_RS: Ekvator

en: East Timor
sr_RS: Istočni Timor

en: Dominican Republic
sr_RS: Dominikanska Republika

en: Dominica
sr_RS: Dominikana

en: Djibouti
sr_RS: Džibuti

en: Denmark
sr_RS: Danska

en: Czech Republic
sr_RS: Češka Republika

en: Cyprus
sr_RS: Kipar

en: Cuba
sr_RS: Kuba

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
sr_RS: Hrvatska

en: Costa Rica
sr_RS: Kostarika

en: Cook Islands
sr_RS: Kukova Ostrva

en: Congo
sr_RS: Kongo

en: Comoros
sr_RS: Komoros

en: Colombia
sr_RS: Kolumbija

en: Cocos (Keeling) Islands
sr_RS: Kokos (Kiling) Ostrvo

en: Christmas Island
sr_RS: Božićno ostrvo

en: China
sr_RS: Kina

en: Chile
sr_RS: Чиле

en: Chad
sr_RS: Čad

en: Central African Republic
sr_RS: Centralna Afrička Republika

en: Cayman Islands
sr_RS: Kajmanska ostrva

en: Cape Verde
sr_RS: Kape Verde

en: Canada
sr_RS: Kanada

en: Cameroon
sr_RS: Kamerun

en: Cambodia
sr_RS: Kambodža

en: Bulgaria
sr_RS: Bugarska

en: Brunei Darussalam
sr_RS: Brunej

en: British Indian Ocean Territory
sr_RS: Britanska Teriritorija Indijskog Okeana

en: Bouvet Island
sr_RS: Buve Ostrva

en: Botswana
sr_RS: Bocvana

en: Bolivia
sr_RS: Bolivija

en: Bhutan
sr_RS: Butan

en: Belgium
sr_RS: Belgija

en: Belarus
sr_RS: Bjelorusija

en: Bangladesh
sr_RS: Bangladeš

en: Bahrain
sr_RS: Bahrin

en: Bahamas
sr_RS: Bahami

en: Azerbaijan
sr_RS: Azerbejdžan

en: Austria
sr_RS: Austrija

en: Australia
sr_RS: Australija

en: Armenia
sr_RS: Jermenija

en: Antarctica
sr_RS: Antarktik

en: Anguilla
sr_RS: Angvila

en: Andorra
sr_RS: Andora

en: American Samoa
sr_RS: Američka Samoa

en: Algeria
sr_RS: Alžir

en: Albania
sr_RS: Albanija

en: Afghanistan
sr_RS: Afganistan

en: Select a Country:
sr_RS: Odaberite zemlju:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
sr_RS: Попис земаља мора бити форматиран као једна земља по реду у следећем формату: <br>SAD, Сједињене Америчке Државе <br> UK, Уједињено Краљевство

en: %s must be a phone number.
sr_RS: %s mora biti telefonski broj.

en: %s must consist of 5 numbers.
sr_RS: %s mora da se sastoji od 5 brojeva.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
sr_RS: %s mora da se sastoji samo od slova, razmaka, apostrofa i crtica.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
sr_RS: %s mora da se sastoji samo od slova, brojeva, crtica, apostrofa i razmaka.

en: %s must be a number between 0 and 21.
sr_RS: %s мора бити између 0 и 21.

en: %s must be a number or percentage.
sr_RS: %s mora biti broj ili procenat.

en: %s cannot be a duplicate
sr_RS: %s ne može biti duplikat

en: %s cannot be the same as %s.
sr_RS: %s ne može biti isto kao %s.

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
sr_RS: Validacija poređenja nije uspela jer podaci za poređenje nisu dati za polje %s

en: %s must have a value that's part of its options.
sr_RS: %s мора имати вредност која је део опције

en: %s must be a valid absolute URL.
sr_RS: %s mora biti validan apsolutni URL

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
sr_RS: %s mora biti validan naziv (brojevi, slova, donje crte)

en: %s must be a positive number.
sr_RS: %s mora biti pozitivan broj

en: %s must contain numbers, letters and dots only
sr_RS: %s mora da sadrži samo brojeve, slova i tačke

en: %s must contain numbers and letters only
sr_RS: %s mora da sadrži samo brojeve i slova

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
sr_RS: sa imenom funkcije:

en: Non-existant field validation function passed
sr_RS: Funkcija validacije nepostojećeg polja

en: Field ID:
sr_RS: ID Polja:

en: Invalid or incomplete field passed
sr_RS: Neispravo polje

en: Yes
sr_RS: Da

en: Tickets
sr_RS: Ulaznice

en: Delete
sr_RS: Obriši

en: Email
sr_RS: E-mail

en: This %s has passed.
sr_RS: Овај %s је прошао.

en: Ongoing
sr_RS: У току

en: All Day
sr_RS: Цео дан

en: There are no fields setup for this tab yet.
sr_RS: Још увек нема поља подешених за овај таб.

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
sr_RS[0]: Подешавање изнад није сачувано. Остала подешавања су сачувана успешно.
sr_RS[1]: Подешавање изнад није сачувано. Остала подешавања су сачувана успешно.
sr_RS[2]: Подешавање изнад није сачувано. Остала подешавања су сачувана успешно.

en: None of your settings were saved. Please try again.
sr_RS: Ništa od vaših podešavanja nije sačuvano. Molimo probajte ponovo.

en: Your form had the following errors:
sr_RS: Ваш формулар је имао следеће грешке:

en: The request wasn't sent from this tab.
sr_RS: Захтев није послат са овог таба.

en: The request was sent insecurely.
sr_RS: Захтев је послат несигурно.

en: You don't have permission to do that.
sr_RS: Nemate ovlašćenje za to.

en: Save Changes
sr_RS: Сачувајте промене

en: You've requested a non-existent tab.
sr_RS: Затражили сте непостојећи таб.

en: %s Settings
sr_RS: %s Подешавања

en: Events Settings
sr_RS: Podešavanje događaja

en: Error
sr_RS: Greška

en: Day Of
sr_RS: Дан

en: %s From
sr_RS: %s oд

en: %s In
sr_RS: %s у

en: Date
sr_RS: Датум

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Day
sr_RS: Дан

en: Month
sr_RS: Месец

en: List
sr_RS: Lista

en: Calendar
sr_RS: Kalendar

en: Settings
sr_RS: Postavke

en: View Calendar
sr_RS: Vidi kalendar

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
sr_RS: Potrebna vam je dodatna funkcionalnost poput ponavljajućih događaja, prodaja karata, javno postavljeni događaji, više pogleda i još toga?

en: Additional Functionality
sr_RS: Додатна функционалност

en: News from Modern Tribe
sr_RS: Модернe Трибе Вести

en: View All Add-Ons
sr_RS: Погледај све додатке

en: Support
sr_RS: Подршка

en: %s Information
sr_RS: %s Информације

en: %s Options
sr_RS: %s Опције

en: Date out of range.
sr_RS: Датум ван опсега.

en: all
sr_RS: све

en: events
sr_RS: догађаји

en: event
sr_RS: догађај

en: page
sr_RS: страница

en: Network
sr_RS: Мрежа

en: Done
sr_RS: Готово

en: Today
sr_RS: Данас

en: Prev
sr_RS: Претходни

en: Next
sr_RS: Следећи

en: Available %s
sr_RS: Доступна %s

en: %s saved.
sr_RS: %s сачувано.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %1$s restored to revision from %2$s
sr_RS: %1$s  вратити на ревизију од %2$s

en: %s updated.
sr_RS: %s ажурирање.

en: Custom field deleted.
sr_RS: Прилагођено поље обрисано.

en: Custom field updated.
sr_RS: Прилагођено поље ажурирано.

en: New %s Category Name
sr_RS: Ново %s име категорије

en: Add New %s Category
sr_RS: Додај нову %s Категорију

en: Update %s Category
sr_RS: Ажурирање %s категорија

en: Edit %s Category
sr_RS: Уреди %s Категорије

en: Parent %s Category:
sr_RS: Надређена %s категорија

en: Parent %s Category
sr_RS: Pодитељ %s kатегоријe

en: All %s Categories
sr_RS: Све %s категорије

en: Search %s Categories
sr_RS: Претражи %s категорију

en: %s Category
sr_RS: %s категорија

en: No %s found in Trash
sr_RS: Није %s пронађено у канти.

en: No %s found
sr_RS: Није %s пронађено

en: Search %s
sr_RS: Претражи %s

en: New %s
sr_RS: Нови %s

en: Add New
sr_RS: Додај нови

en: tag
sr_RS: ознака

en: category
sr_RS: категорија

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
sr_RS: Жао нам је, Календар Догађаја захтева PHP %s или новији. Причајте са вашим хост провајдером о пребацивању на новију верзију PHP-а.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
sr_RS: Жао нам је, Календар догађаја захтева Вордпрес %s или новији. Молимо Вас да ажурирате вашу Вордпрес инталацију.

en: Licenses
sr_RS: Licence

en: Help
sr_RS: Помоћ

en: Display
sr_RS: Прикажи

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
sr_RS: Vaša verzija The Events Calendar-a nije kompatibilna sa jednim od The Events Calendar dodataka. Molimo vas %sažurirajte verziju.%s

en: Initializing Tribe Events on %s
sr_RS: Иницијализација догађаја на %s

en: today
sr_RS: данас

en: day
sr_RS: дан

en: past
sr_RS: prethodni

en: upcoming
sr_RS: предстојећи

en: list
sr_RS: Листа

en: month
sr_RS: месец

note: #-#-#-#-#  the-events-calendar-code.pot (The Events Calendar 4.6.11.1) #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: The Events Calendar
sr_RS: Kalendar događaja

en: Event
sr_RS: Догађај

en: Events
sr_RS: Догађаји

en: Organizer
sr_RS: Организатор

en: Organizers
sr_RS: Организатори

en: Venue
sr_RS: Место

en: Venues
sr_RS: Место

en: Upcoming Events
sr_RS: Предстојећи догађаји

en: Events List
sr_RS: Popis događaja

en: A widget that displays upcoming events.
sr_RS: Виџет који приказује предстојеће догађаје.

en: Settings saved.
sr_RS: Подешавања су сачувана.

en: Could not save %s.
sr_RS: Не може бити сачувано %s.

en: %s (post ID %d) created.
sr_RS: %s (post ID %d) креиран.

en: Organizer Phone
sr_RS: Телефон органзатора

en: Organizer Website
sr_RS: Веб сајт организатора

en: Organizer Email
sr_RS: Електронска пошта организатора

en: Organizer Name
sr_RS: Назив организатора

en: Venue Website
sr_RS: Веб сајт

en: Venue Phone
sr_RS: Телефон

en: Venue Zip
sr_RS: Поштански број

en: Venue State/Province
sr_RS: Држава / Провинција

en: Venue City
sr_RS: Град

en: Venue Address 2
sr_RS: Адреса 2

en: Venue Address
sr_RS: Адреса

en: Venue Country
sr_RS: Држава

en: Venue Name
sr_RS: Назив

en: Event Website
sr_RS: Сајт догађаја

en: Event Tags
sr_RS: Ознака догађаја

en: Event Category
sr_RS: Категорија догађаја

en: Event Currency Position
sr_RS: Позиција валуте за догађај

en: Event Currency Symbol
sr_RS: Симбол валуте за догађај

en: Event Cost
sr_RS: Цена догађаја

en: Event Show Map
sr_RS: Приказ мапе догађаја

en: Event Show Map Link
sr_RS: Приказ линк мапе за догађај

en: Event Venue Name
sr_RS: Назив догађаја

en: All Day Event
sr_RS: Цео дан

en: Event End Time
sr_RS: Време заврзшетка догађаја

en: Event End Date
sr_RS: Дан заврзшетка догађаја

en: Event Start Time
sr_RS: Време почетка догађаја

en: Event Start Date
sr_RS: Почетак догађаја

en: Event Description
sr_RS: Опис догађаја

en: Event Name
sr_RS: Назив догађаја

en: Do Not Import
sr_RS: Не увози

en: The following fields are required for a successful import:
sr_RS: Следећа поља су обавезна за успешан увоз

en: We were unable to process your request. Please try again.
sr_RS: Нисмо били у могућности да обрадимо ваш захтев. Молим вас, покушајте поново.

en: General
sr_RS: Generalno

en: Import
sr_RS: Увоз

en: No select options specified
sr_RS: Opcije polja za odabir nisu označene

en: No checkbox options specified
sr_RS: Checkbox opcije nisu označene

en: No radio options specified
sr_RS: Радио опције нису означене

en: Invalid field type specified
sr_RS: Neodgovarajući tip polja je označen

en: Free
sr_RS: Бесплатан

en: Event Add-Ons
sr_RS: Додаци догађаја

en: Merge Duplicates
sr_RS: Споји дупликате

en: Time:
sr_RS: Време:

en: Date:
sr_RS: Датум:

en: End:
sr_RS: Крај:

en: Start:
sr_RS: Почетак:

en: End Date
sr_RS: Датум завршетка

en: Start Date
sr_RS: Датум почетка

en: %s Categories
sr_RS: %s категодије

en: Edit %s
sr_RS: Уреди %s

en: Use Saved %s:
sr_RS: Користи сачуван %s:

en: Thanks for Updating The Events Calendar
sr_RS: Хвала што сте ажурирали Календар догађаја

en: Welcome to The Events Calendar
sr_RS: Добро Дошли у The Events Calendar

en: Return to WordPress Updates
sr_RS: Врати се на страницу за ажурирање

en: Go to WordPress Updates page
sr_RS: Иди на страницу Вордпрес ажурирања

en: Return to Plugins page
sr_RS: Врати се на страницу Додаци

en: Go to plugins page
sr_RS: Иди на страницу Додаци

en: United States
sr_RS: Sjedinjene Države

en: Unnamed Venue
sr_RS: Неименовано место одржавања
