Tribe Common - en to af_ZA translation catalogue (92 entries)

en:  and
af_ZA: en

en: %s Settings
af_ZA: %s Verstellings

en: %s cannot be a duplicate
af_ZA: %s mag nie 'n duplikaat wees nie

en: %s cannot be the same as %s.
af_ZA: %s mag nie die selfde wees nie %s.

en: %s must be a number between 0 and 21.
af_ZA: %s  moet 'n getal 0 en 21 wees.

en: %s must be a number or percentage.
af_ZA: %s moet 'n syfer of 'n persentasie wees.

en: %s must be a phone number.
af_ZA: %s moet 'n telefoon nommer wees.

en: %s must be a positive number.
af_ZA: % s moet 'n positiewe getal wees.

en: %s must be a valid absolute URL.
af_ZA: % s moet 'n geldige absolute URL wees.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
af_ZA: % s moet 'n geldige afkorting (getalle, letters, koppeltekens en onderstreep) wees.

en: %s must consist of 5 numbers.
af_ZA: %s moet uit 5 syfers bestaan.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
af_ZA: % s moet bestaan uit letters, getalle, koppeltekens, afkapings, en ruimtes.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
af_ZA: % s moet bestaan ​​uit letters, spasies, afkapings, en strepies.

en: %s must contain numbers and letters only
af_ZA: % s moet slegs syfers en letters bevat

en: %s must contain numbers, letters and dots only
af_ZA: % s moet slegs syfers, letters en punte bevat

en: %s must have a value that's part of its options.
af_ZA: % s moet 'n waarde hë wat deel is van sy opsies.

en: A valid license key is required for support and updates
af_ZA: 'n Geldige lisensie sleutel word benodig vir die ondersteuning en opgraderings

en: Algeria
af_ZA: Algerië

en: American Samoa
af_ZA: Amerikaanse Samoa

en: Antarctica
af_ZA: Antarctika

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
af_ZA: Dink jy "Sjoe, hierdie toevoeging is ongelooflik! Ek moet Modern Tribe vir al hul harde werk bedank. " Die grootste belonging wat ons kan vra is vir erkenning. Voeg 'n klein tekst skakel aan die onderkant van jou kalender wat wys na ons Kalender projek.

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
af_ZA: Dink jy "Sjoe, hierdie toevoeging is ongelooflik! Ek moet Modern Tribe vir al hul harde werk bedank. " Die grootste belonging wat ons kan vra is vir erkenning. Voeg 'n klein tekst skakel aan die onderkant van jou kalender wat wys na ons Kalender projek.

en: Argentina
af_ZA: Argentinië

en: Armenia
af_ZA: Armenië

en: Australia
af_ZA: Australië

en: Bahamas
af_ZA: v

en: Belgium
af_ZA: België

en: Brazil
af_ZA: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
af_ZA: Britise Indianse Oseaan Gebied

en: Canada
af_ZA: Kanada

en: Central African Republic
af_ZA: Sentaal Afrika Republiek

en: Check out the available add-ons
af_ZA: Check uit die beskikbare byvoegings

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
af_ZA: Vergelyking bekragtiging misluk omdat geen vergelyking waarde is verskaf vir veld %s

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
af_ZA: Land lys moet geformateer word met een land per reël in die volgende formaat: <br> VSA, die Verenigde State van Amerika <br> die Verenigde Koninkryk, die Verenigde Koninkryk.

en: Debug Bar Plugin
af_ZA: Ontfout Funksie Toevoeging

en: Debug mode
af_ZA: Ontfoutmodus

en: Display
af_ZA: Aansig

en: Done
af_ZA: Afgehandel

en: Ecuador
af_ZA: East Timor

en: Egypt
af_ZA: East Timor

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
af_ZA: Aktiveer hierdie opsie om ontfout inligting aan te teken. By verstek sal hierdiefoute by jou PHP fout puntelys aangemeld word. As jy die puntelys boodskappe in jou webleser wil te sien, dan raai ons jou aan om %s  te installer en te soek na die  "Tribe"oortjie in die foutspoor.

en: Event Add-Ons
af_ZA: Gebeurtenis Toevoegings

en: Event Tickets
af_ZA: Geleentheid Kaartjies

en: Events
af_ZA: Gebeure

en: Events Settings
af_ZA: Gebeurtenis Verstellings

en: Field ID:
af_ZA: Veld ID:

en: Free
af_ZA: Gratis

en: General
af_ZA: Algemene

en: Hide the following settings tabs on every site:
af_ZA: Steek die volgende instellings oortjies op elke webtuiste weg:

en: Invalid field type specified
af_ZA: Ongeldig veld tipe gespesifiseer

en: Invalid or incomplete field passed
af_ZA: Ongeldige of onvolledige veld geslaag

en: Latest Version:
af_ZA: Nuuster Weergawe

en: License Key
af_ZA: Lisensiesleutel

en: License key(s) updated.
af_ZA: Lisensiesleutel(s) opgedateer

en: Licenses
af_ZA: Lisensies

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
af_ZA: Op soek na bykomende funksionaliteit, insluitend herhalende gebeure, bykomende meta, gemeenskap gebeure, kaartjieverkope en meer?

en: More...
af_ZA: Meer...

en: Network
af_ZA: Netwerk

en: Network Settings
af_ZA: Netwerk Verstellings

en: News and Tutorials
af_ZA: Nuus en Stap-vir-stap Voorbeelde

en: Next
af_ZA: Volgende

en: No checkbox options specified
af_ZA: Geen boks opsies gespesifiseer

en: No radio options specified
af_ZA: Geen radio opsies gespesifiseer

en: No select options specified
af_ZA: Geen kies opsies gespesifiseer

en: Non-existant field validation function passed
af_ZA: Nie-bestaande veld validering funksie geslaag

en: None of your settings were saved. Please try again.
af_ZA: Nie een van jou stellings is gestoor nie. Probeer asseblief weer.

en: Panama
af_ZA: v

en: Premium Add-Ons
af_ZA: Premium Toevoegings

en: Prev
af_ZA: Vorige

en: Requires:
af_ZA: Benodig:

en: See an example of the link
af_ZA: Wys 'n voorbeeld van die skakel

en: Select a Country:
af_ZA: Kies 'n Land:

en: Settings
af_ZA: Verstellings

en: Settings saved.
af_ZA: Verstellings Gestoor

en: Show The Events Calendar link
af_ZA: Wys 'n voorbeeld van die skakel

en: Sorry, key validation server is not available.
af_ZA: Jammer, sleutel validering bediener is nie beskikbaar nie.

en: Sri Lanka
af_ZA: v

en: System Information
af_ZA: Sisteem Inligting

en: The request was sent insecurely.
af_ZA: Die versoek is onveilig gestuur.

en: The request wasn't sent from this tab.
af_ZA: Die versoek is nie van hierdie afdeling af gestuur nie.

en: There are no fields setup for this tab yet.
af_ZA: Daar is geen velde opgestel vir hierdie afdeling nie.

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
af_ZA: Dit is waar al die wêreldwye netwerk instellings vir Modern Tribe's The Events Calendar kan verander word.

en: Today
af_ZA: Vandag

en: Uganda
af_ZA: v

en: Valid Key! Expires on %s
af_ZA: Geldig sleutel! Verval op %s

en: View
af_ZA: Kyk

en: We hope our plugin is helping you out.
af_ZA: Ons hoop dat ons toevoeging help jou uit.

en: You are up to date!
af_ZA: Jy is op datum!

en: You don't have permission to do that.
af_ZA: Jy het nie toestemming om dit te doen nie.

en: You need to upgrade!
af_ZA: Jy moet opgradeer!

en: You've requested a non-existent tab.
af_ZA: Jy het 'n nie-bestaande afdeling gekies.

en: Your form had the following errors:
af_ZA: Jou vorm het die volgende probleme gehad:
